![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ART / Lithographs / Litograph 12983107
*
nr 1298 3107
LITOGRAPH
Picasso, (ej signerad), Eau-forte et pointe-seché, "4. 10. 68", modell. Sheet: 20x27, 5,
Picasso, (ej signerad), Eau-forte et pointe-seché, "4. 10. 68", modell. Bladets mått: 20x27,5
Droit De Suite
Estimate:
1000
Sold:
SEK 600
Auction date:
Monday December 16 2019
at 19:56:05
- Bid history
Time
Bidder
Bid
12/12 12:50:57
1
Vinnande bud
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad grafik litografi litografier modell pablo picasso picasso
-
1012 LITOGRAPH IN C..
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spain. "7 Novembre". Si..//
Auction ends
this Monday
1 juli at 18:43
-
6209 LITOGRAPH IN C..
Antonio Segui (1934-2022). Signed, numbered 26/99,..//
Present: SEK 100
Auction ends
this Monday
1 juli at 18:18
-
6283 LITOGRAPH IN C..
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signed. Litograph in ..//
Auction ends
this Monday
1 juli at 18:32
-
5020 LITOGRAPH IN C..
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sweden. Signed, numb..//
Auction ends
this Monday
1 juli at 20:47
-
6296 LITOGRAPH IN C..
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sweden. Sign..//
Present: SEK 300
Auction ends
this Monday
1 juli at 18:10
-
6012 LITOGRAPH IN C..
Frédéric Iriarte (b. 1963). Signed, numbered 81/19..//
Auction ends
this Monday
1 juli at 18:49
*
LITOGRAPH
nr 1298 3107
LITOGRAPH
Picasso, (ej signerad), Eau-forte et pointe-seché, "4. 10. 68", modell. Sheet: 20x27, 5,
Picasso, (ej signerad), Eau-forte et pointe-seché, "4. 10. 68", modell. Bladets mått: 20x27,5
Droit De Suite | |
---|---|
Estimate: | 1000 |
Sold: | SEK 600 |
Auction date: |
Monday December 16 2019 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
12/12 12:50:57 | 1 | Vinnande bud |
- Läs mer...
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad grafik litografi litografier modell pablo picasso picasso
-
1012 LITOGRAPH IN C..
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spain. "7 Novembre". Si..//
Auction ends
this Monday
1 juli at 18:43 -
6209 LITOGRAPH IN C..
Antonio Segui (1934-2022). Signed, numbered 26/99,..//
Present: SEK 100
Auction ends
this Monday
1 juli at 18:18 -
6283 LITOGRAPH IN C..
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signed. Litograph in ..//
Auction ends
this Monday
1 juli at 18:32
-
5020 LITOGRAPH IN C..
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sweden. Signed, numb..//
Auction ends
this Monday
1 juli at 20:47 -
6296 LITOGRAPH IN C..
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sweden. Sign..//
Present: SEK 300
Auction ends
this Monday
1 juli at 18:10 -
6012 LITOGRAPH IN C..
Frédéric Iriarte (b. 1963). Signed, numbered 81/19..//
Auction ends
this Monday
1 juli at 18:49